NEINVAZIVNI PROCEDURY
A PŘÍSTOJE 

Estetické zákroky nemusí být vždy za pomoci jehly, jelikož existuji neinvazivní zákroky a moderní přístroje

V el studiu se můžete setkat s neinvazivními zákroky v rámci ošetření V CARBON, V METALL a nově i V BIANCO. Jednotlivá ošetření se zaměřují na určité problematiky pleti a snaží se je vyřešit pomocí jendotlivých procedur  a také následnou domácí péči. Nově se také specializujeme na odstranění pigmentových skvrn v rámci ošetření V BIANCO.

Profeisonální kosmetička Lucie doporučuje kůru 3 ošetření  V CARBON peeling s aktivním karbonem.

DERMACOMPLETE
multifunkční designová věž

Multifunkční věž DERMACOMPLETE nabízí tyto funkce: 

Stimulační ultrazvuk: stimulace (zrychlení) standardně probíhajících procesů v pleti s výsledkem zrychlení hojení aknózní pleti, stimulace kolagenových vláken, zpevnění cévní stěny a potlačení tvorby melaninu, současně dochází k hloubkovému elektroporačnímu zapracování aplikovaných aktivních látek neinvazivním způsobem.

Vysoká frenkvece a elektroporace:
Profesionální vysoká frekvence se 3 účinky - ozonizér, plazma, elektroporace. Nejintenzivnější přístroj pro ošetření aknózní, zánětlivé a narušené pleti. Vhodné pro ošetření seborhoické pleti a pleti s rozšířenými žilkami. Používá se také pro stimulaci pleti. Doporučuje se používat pro dezinfekci akné (i zaníceného) po hloubkovém čištění, popř. na konci kosmetického ošetření pro uzavření pleti. Díky jemným výbojům je používána také pro stimulaci pleti. 

Nejdůležitější je prvotní diagnóza pleti, která pomůže pochopit potřeby a nedostatky Vaši pleti.