Pedikúra

PŘÍSTROJOVÁ PEDIKÚRA

Lazenska pedikuraSuchá pedikúra je velmi bezpečnou pedikúrou bez používání skalpelu. Ošetření nohou je prováděno za pomoci profesionální frézky, se kterou se odstraní přebytečné kůže, dokonale vyhladí pokožka a upraví nehty. Tento druh ošetření je také doporučován u rizikových klientů jako jsou diabetici, kardiaci, těhotné ženy, pacienti s mykotickými nehty apod. Ošetření je zakončeno aplikací krému.

Pedikúrní ošetření můžete doplnit o masku, masáž, peeling a nebo parafinový zábal a nechat tak nejenom vaše nehty, ale celé nohy zářit. Tyto služby jsou také zahrnuty v balíčku lázeňské pedikúry.

Procedura trvá 45 minut.

 

 

LÁZEŇSKÁ PEDIKÚRA
Kombinovaná mokrá a suchá pedikúra je velmi žádaným a vhodným ošetřením také pro unavené a namáhané nohy. Celé ošetření začíná krátkou koupelí nohou v lázni s dezinfikačně-relaxačními účinky. Dojde tak ke změkčení přebytečné kůže, otlaků, mozolů a kuřích ok, které jsou odstraňovány za pomocí frézky a speciální pemzy, úprava nehtů. Koupel nohou pro uvolnění a relaxaci chodidel. Následně se chodidla ošetří peelingem, výživnou maskou a následuje masáž chodidel.

Procedura trvá 60 minut.

 

 

Katarína GARAYOVÁ, tel. +420 776 394 187