M-CEUTIC CHEMICKÝ PEELING od Thalga

M-Ceutic je radikální obnova pleti neboli neinvazivní verze mezoterapie.

Řada M-Ceutic obsahuje Mésolift Marin®, který urychluje samoregeneraci pleti. Mésolift Marin® je zapouzdřen uvnitř transportních Biosfér, které jej v cílové oblasti postupně uvolňují. Bioregenerativní „roztok“ M-Ceutic nahrazuje nedostatky v pleťových nebo kožních tkání a tím podporuje buněčný metabolismus pleťových buněk. Tím se zachová mladistvý vzhled.

Popis ošetření:

  1. krok – odlíčení Make-up REMOVER (dodává pleti omega 6,7,9, olej ze semen listkových ořechů a hroznových jader) Je vhodný pro každodenní používání, zabraňuje vysoušení pleti. Na dočištění se používá CLEANSER obsahuje Papain je enzymatický a kyselina salicylová je chemická. Následuje obnovující peeling s třemi typy kyselin dle typu pleti.
  2. krok – Bioregenerativní roztok pro okysličení a detoxikaci pleti. Potom se nanese čistý Mésolift Marin® a nechá se působit při příjemné masáži digitoprosurou.
  3. krok – Obnovující nebo normalizační maska a sérum se vybírá dle typu pleti. Tato řada obsahuje regenerační látku Néo-Skin®, která obnovuje kvalitu pleti. Produkty mají mikrobiální účinek, chrání před oxidačním stresem. Ošetření je zakončeno aplikací Ochranného krému SPF 50+ z řady M-Ceutic.

Ošetření 60 min

Lucie MELICHAROVÁ, Tel. +420 608 022 197