MANIKÚRA

KLASICKÁ MANIKÚRA

Lazenska manikura

Zahrnuje dezinfekci rukou, opilování nehtů do požadovaného tvaru, odstranění kůžičky, masáž kůžičky, masáž rukou, leštění nehtů.Ošetření lze doplnit o peeling, lázeň, masáž a nebo parafinový zábal. Tyto služby jsou také zahrnuty v balíčku lázeňské manikúry.

 

 

 

LÁZEŇKÁ MANIKÚRA

Zahrnuje lázeň, dezinfekce rukou, opilování nehtů do požadovaného tvaru, odstranění kůžičky, masáž kůžičky, masáž rukou, ošetření přípravky luxusní řady Spa Manicure značky O.P.I., leštění nehtů.

GELLAK

Revoluce v lakování nehtů! Gellak, který vydrží až 14 dní. Ve stálé nabídce je Gelcolor značky O.P.I. a Shellac značky CND. Nosí se jako gel ale odstraňuje se speciálními odstraňovacími polštářky – žádné pilování, žádné broušení, žádné poškození nehtů!  V nabídce je přibližně 50 různých barevných odstínů. Součástí aplikace je dezinfekce rukou, opilování nehtů do požadovaného tvaru, odstranění kůžičky, nanesení barevného odstínu ve čtyřech vrstvách (báze, dvě barevné vrstvy a finální vrstva).  Každá vrstva se vytvrzuje v LED lampě. Závěrečné vyleštění nehtů pro nádherný lesk, aplikace olejíčku pro výživu kůžiček.

P-SHINE

Speciální japonská manikúra s použitím originálních přípravků dle japonské receptury. Do nehtových lůžek se zalešťuje nejprve výživná pasta ze včelího vosku a mateří kašičky, následně pak pudr, který obsahuje křemík. P.Shine přispívá ke zdravému vyživování nehtů a k jejich prokrvení. Je prevencí proti zvýšené lámavosti a třepení, pravidelným doplňováním se zvyšuje kvalita nehtů.

Katarína GARAYOVÁ, tel. +420 776 394 187