HYDRATACE A REVITALIZACE

Hydratační ošetření s krémovou maskou pro 2017
Nová edice SOS pleťové masky intenzivně hydratuje a rozjasňuje. Pro domácí ošetření bude maska, která má okamžitý účinek během 10min. Relaxační masáž hlavy, odlíčení, peeling, hloubkové čištění pleti, masáž, aplikace krémové masky, aplikace denního krému.

Ošetření 60 min

Hydratační ošetření s krémovou maskou pro 2017 a hydratační sérum 
Nová edice SOS pleťové masky intenzivně hydratuje a rozjasňuje. Pro domácí ošetření bude maska, která má okamžitý účinek během 10min. Relaxační masáž hlavy, odlíčení, peeling, hloubkové čištění pleti, hydratační sérum, masáž, aplikace krémové masky, aplikace denního krému.

Ošetření 60 min

Absolutní rozjasňující ošetření s gelovou maskou RADIANCE pro 2016
Projasní pleti. Tento čistící rituál s gelovou maskou zbaví vaši pleť všech známek únavy a dodá pleti svěží vzhled.  Relaxační masáž hlavy, odlíčení, peeling, hloubkové čištění pleti, masáž, aplikace krémové masky, aplikace denního krému.

Ošetření 60 min

Absolutní rozjasňující ošetření s gelovou maskou RADIANCE a sérum pro 2016
Projasní pleti. Tento čistící rituál s gelovou maskou zbaví vaši pleť všech známek únavy a dodá pleti svěží vzhled.  Relaxační masáž hlavy, odlíčení, peeling, hloubkové čištění pleti, sérum, masáž, aplikace krémové masky, aplikace denního krému.

Ošetření 60 min

Intenzivní hydratační ošetření s alginátovou maskou a sérum

Intenzivní pleťové ošetření s plastickou maskou s produkty z mořských řas je určeno klientům, kteří na sobě sledují první známky stárnutí, dehydrataci pleti, diskomfort suché a citlivé pleti nebo naopak komplikace spojené s mastnou a aknózní pletí. K ošetření vybíráme přípravky na míru stavu a typu Vaší pleti. Relaxační masáž hlavy, odlíčení, peeling, čištění pleti, masáž, aplikace alginátové masky, sérum a na závěr denní krém.

Ošetření 60 min

Lucie MELICHAROVÁ, Tel. +420 608 022 197