GALVANICKÁ ŽEHLIČKA

Přístroj ageLoc Edition Nu Skin Galvanic Spa System má moderní vzhled, je inteligentní, mocný a využívá patentový samonastavitelný proud a výměnnými nástavci, jež se doplňují se speciálně vytvořenými produkty společnosti Nu Skin Galvanic Spa System – Facial Gels s ageLOC.

Po pravidelně se opakujících návštěvách jsou viditelné anti-ageing výsledky, mohou být však časově náročné. Je proto možné si dopřát toto ošeření i při domácí péči.

Proč si dopřát toto ošetření…

výzkumy ukazují, že ošetření s použitím galvanického proudu posiluje přísun anti-ageingových složek přístroj agelLOC Nu Skin Galvanic Spa Systém II obsahuje čtyři vyměnitelné hlavice ageLOC nástavec na obličej – velký, tvarovaný a rýhovaný povrch udržuje produkt v kontaktu s pletí, a tím zajišťuje pětkrát lepší vstřebávání nástavec na těžko dostupná místa – plochá, hladká, oválná pečující ploška centralizuje místo kontaktu, a tak napomáhá lepšímu kontaktu s pletí nástavec na tělo – tři zaoblené uzly mají lepší kontakt s povrchem pokožky a masáž dané partie Produkty kompaktibilní s ageLOC Edition Nu Skin Galvanic Spa System II

pleťové gely Nu Skin Galvanic Spa System II, Facial Gels s ageLOC – Obličejový gel s čistící a protistárnoucí složkou, a tím zajišťuje okamžité a dlouhodobé výsledky. Pomáhají stresem napjaté a unavené pleti vypadat mladší a tím znovu i svěží. Tru Face Line Corrector – vyhlazení vrásek, tato složka napomáhá k vyhlazení vrásek a snižuje výskyt drobných vrásek. Nu Skin Galvanic Spa System II Body Shaping Gel – je zaměřen na tělo.

 

Věděli jste, že…

ne každý potřebuje stejnou hladinu proudu. Díky různým hladinám proudu poskytne přístroj ageLOC Edition Nu Skin Galvanic Spa System II pleti každého uživatele nejpohodlnější a nejefektivější možný účinek. Aby došlo ke správnému přizbůsobení hladiny proudu pro daného jednotlivce, přístroj vyšle kontrolovatelný náboj do pokožky a změří, jak dlouho náboji potrvá, než se vrátí zpátky k nátroji. Přístroj pak vybere hladinu proudu, která bude pro Vaši pleť nejpříjemnější.

Lucie MELICHAROVÁ, Tel. +420 608 022 197