BRAZILSKÝ KERATIN RLIZZ PARIS

rlizz-lissage-bresilien-pessac-14036053600

Přinášíme Vám novinku v narovnání a ošetření vlasů, kdy se dostaví okamžitý výsledek.

Výhody?
Nemusíte čekat několik dnů, abyste si mohli po aplikaci keratinové kůry umýt vlasy. Vlasy můžete mýt v den aplikace. Efekt aplikace keratinu RLIZZ se objeví téměř okamžitě.

O co se jedná?
Brazilský keratin RLIZZ PARIS je evropský výrobek, který je určen pro evropský typ vlasů. Jedná se o keratinovou ošetřující  emulzi, obsahující vysokou koncentraci čistého keratinu, aktivní rostlinné buňky a další přírodní složky.

Proč jej využít?
Ošetření pomocí RLIZZ keratinu narovná a omladí vlasy. Jeho použitím se vlasy oživí a zjemní a to bez nežádoucích vedlejších účinků, které mohou přinášet jiné preparáty. RLIZZ keratin narovnává kurdnaté a vlnité vlasy. Pokud toužíte po krásných, rovných, hladkých, lesklých a zdravých vlasech, je RLIZZ keratin určen právě vám. Vlasy afro, velmi silně kudrnaté a odolné vlasy bude potřeba více než jedno ošetření, aby bylo dosaženo požadovaného výsledku a to – ideálně rovných vlasů. Na normálně kudrnaté, nebo vlnité vlasy je dostačující jedno ošetření. V tomto případě dosahujeme 98% úspěšnost.

Založeno na?
RLIZZ keratin je založen na čistém keratinu, ke kterému jsou dodány aktivní rostlinné buňky. Dochází k restrukturalizaci vlasů zevnitř vlasového vlákna.

Výsledek?
Rovné, vysoce lesklé, zdravé, pevné, hedvábně hladké, rovné vlasy.

Výhody?
RLIZZ keratin má pár výhod – dosti podstatných – pro které stojí za to jej využívat:
RLIZZ keratin je vyvinutý speciálně pro vlasy evropského typu zažehlování probíhá při 180°C. Pro naše vlasy, je to šetrnější. K zažehlování stačí běžná žehlička s keramickým, či turmalínovým povlakem žehlících ploch a ionizací zažehluje se dle kvality vlasů:
– silně narušené, oslabené, po častých melírech (70% melíru) se žehlí 5x
– barvené, středně narušené, melíř (cca 50% melíru) se žehlí 7x
– velmi odolné, silně kudrnaté se žehlí 10x

-bezprostředně po správné aplikaci a správném dokončení kúry jsou vlasy naprosto úžasné a hned je můžete jít předvést do společnosti
-výrobek nejvyšší kvality, vyrobený v EU, od renomované kosmetické společnosti RLIZZ
-neobsahuje formaldehy, deriváty formaldehydu a je vyroben dle platných a striktně kontrolovaných norem EU
-úspěšnost narovnání vlasů 98% – u středoevropského typu vlasů

Nutné!
Nutné je respektování návodu na použití, které vám bezpodmínečně zaručíme. Jen dodržováním ověřeného postupu a správného provedení kúry se dosáhne maximálního efektu. Jedině tak se budete moci těšit z proměny svých vlasů.

Brazilský keratin RLIZZ PARIS

Brazilský keratin RLIZZ PARIS Kdo je RLIZZ?
Společnost RLIZZ je francouzská firma, která je v současné době jednou z největších výrobců kosmetiky pro vlasy a tělo v Evropě. RLIZZ se může pyšnit svou prestiží, vývojem a inovacemi ve světě kosmetického průmyslu. V posledních letech velmi výrazně expanduje na většinu evropských trhů i na jiné kontinenty.
Podívejte se na zázrak, kterého můžeme společně dosáhnou za použití Brazilského keratinu RLIZZ PARIS:

http://www.youtube.com/watch?v=_5javy4aZ_E&feature=player_embedded#at=14

Petra ČERVENKOVÁ, Tel. +420 776 201 255